7 sposobów na nudę w łóżku

Przyczyn nudy w łóżku może być wiele, jednak nie warto się zniechęcać do współżycia małżeńskiego. Warto porozmawiać ze swoim partnerem o preferencjach łóżkowych, o skrywanych fantazjach np. erotycznych zabawkach, odgrywaniu scen, ulubionych pozycjach seksualnych, a może Twój partner posiada jakiś fetysz, o którym nie masz nawet pojęcia. Bądźcie ze sobą szczerzy, bardzo możliwe, że Twojemu partnerowi spodobają się Twoje skrywane fantazje i z chęcią od razu wskoczycie do łóżka i pozbędziecie się nudy w łóżku.

A oto tematy, które warto poruszyć w takiej rozmowie:

Pozycje seksualne

Porozmawiajcie o pozycjach, dzięki którym czujecie szczytujące emocje, a może chcielibyście spróbować jakieś nowej pozycji? Aplikacja z Kamasutrą będzie idealna, jeśli wymyślne pozycje są Wam nieznane.

Miejsca, w którym odbywacie stosunek

Świetnym urozmaiceniem będzie zmiana otoczenia. Istnieje dużo ciekawych miejsc dla nieco bardziej odważnych par będą to miejsca publiczne: łąka, las, samochód, toaleta publiczna czy park. Dla tych nieśmiałych może to być zmiana pokoju, seks na stole czy w salonie. Z pewnością cudownym doświadczeniem również może być stosunek w wannie.

Seksowna bielizna

Bielizna to coś co kręci Panów, jednak wiele kobiet o tym zapomina. Nowe stringi, majtki, pas do pończoch czy nowy biustonosz to pretekst do kupienia nowych ubrań, a Twój mężczyzna na pewno nie będzie narzekał.

Seks zabawki

Zabawki wprowadzą nowe doznania, warto określić partnerowi swoje granice, na które jesteśmy w stanie przystać. Kajdanki wprowadzą ciekawą atmosferę podczas seksu, mogą z nich korzystać Panie jak i Panowie. Dildo lub wibrator i tu wiadomość do Panów, wprowadzenie wibratora czy dildo nie oznacza, że partnerce nie wystarcza Twoje przyrodzenie. Wibrator pozwala odkryć nieziemskie odczucia, jeśli dobrze dobierzemy wibracje do preferencji partnerki. Możemy również wspomóc się: korkiem analnym, biczem, nakładkami na penisa, przebraniami czy szpilkami.

Odgrywanie scen

Odgrywając senny możemy poczuć się kimś innym, może kimś kim zawsze chcieliśmy być. Przy odrywaniu scen warto postarać się o tematyczne przebrania, które pozwolą nam wczuć się w rolę.  Pomysły na odgrywanie scen to np.: wizyta u lekarza, rozmowa z nauczycielką, seks z seksowną Panią policjant.

Fetyszyzm

Uwielbiam temat fetyszyzmu, osobiście uważam, że każdy z nas w głębi siebie skrywa jakiś fetysz. Nie ma czego się wstydzić fetysz jest zdrowy! Może kręcą Cię stopy, pępek, seks w miejscu publicznym, używana bielizna? Jeśli tak, porozmawiaj o tym ze swoim partnerem.

Poligamia

To temat dla bardziej hardkorowych par, zaproszenie osoby trzeciej lub pary do łóżka to nie lada wyzwanie, ale za to cudowne doznanie. Seks w czwórkę i wymiana partnerem to często skrywane marzenie, którego nie ma co się wstydzić. Warto zaprosić parę do łóżka, może nauczą Was jakiś ciekawych pozycji.

Warto pamiętać, że powyższe tematy można łączyć w łóżku. Trójkąt w miejscu publicznym wraz z seks zabawkami? Czemu nie! Pamiętajcie tylko o swoim komforcie.

Dodaj komentarz