Buty do łóżka

Jakie buty do łóżka?

Buty na obcasie od dawien dawna spotykają się z dużym zainteresowaniem. Wielu mężczyzn je uwielbia jednak niektóre kobiety uważają je za kiczowate i niewygodne. Sprawdź dlaczego warto zakładać szpilki do łóżka.

Szpilki do łóżka czy to już fetysz?

Większość ludzi uważa zakładanie szpilek do łóżka za fetysz. Faktycznie można odnieść wrażenie, że tak nietypowe zachowanie budzi cechy fetyszu. Prawda jest taka, że buty na obcasie nie różnią się od erotycznej bielizny czy innych elementów garderoby o zabarwieniu erotycznym.  Faceci wprost uwielbiają, jeśli kobieta założy buty na obcasie. I właśnie coraz więcej kobiet to zauważa i decyduje się na założenie butów do sypialni. Buty na platformie są znacznie wygodniejsze i dodają pewności siebie. Najbardziej pożądanym kolorem butów jest czerwony. To czerwony powoduje, że zmysły i uczucia sięgają zenitu.

Kiedy powinniśmy zakładać buty do łóżka?

Większość mężczyzn nie sprzeciwia się zakładaniu butów do łóżka traktując je jako dodatek do stroju. Ważna jest otwartość i rozmowa np. o swoich fetyszach erotycznych. Dzięki takiej postawie nasz partner będzie mógł dostosować się do potrzeb co rozbudzi na nowo wasze doznania. Każda dziewczyna, która zauważy, że jej facet uwielbia szpilki i o tym otwarcie mówi, powinna pomyśleć, aby założyć je do łóżka. I pamiętaj o tym, że buty na obcasie to nic nadzwyczajnego i nie powinny budzić w kobiecie odrzucenia, wiele jednak zależy od upodobań konkretnej osoby.

Jakie buty do łóżka wybrać?

Wydawałoby się, że oczywistym wyborem są szpilki jednak wybór jest dużo większy. Aktualnie w sklepach znajduje się szeroka ofertą butów na obcasie. Dokonując wyboru kierujmy się nie tylko wyglądem obuwia, ale również jego wygodą.

Klasyczne Szpilki

Standardowe buty, które sprawdzą się jako obuwie erotyczne. Nie są wygodne podczas długiego noszenia, jednak dobranie odpowiedniego rozmiaru zmniejszy ewentualne konsekwencje braku wygody. Ich największa zaletą jest, to że wyglądają elegancko a stopa w nich jest wyszczuplona i wydłużona. Dodatkowo każda kobieta posiada w swojej garderobie czółenka czy sandały na szpilce. Wyjątkowym obuwiem w tej kategorii, które jeszcze bardziej podkręci atmosferę w łóżku będą przezroczyste szpilki.

Buty na platformie

Wydłużają nogę jednak są dosyć niewygodne i niestabilne. Poruszanie się w nich wymaga praktyki i umiejętności. Największym uznaniem w tej kategorii obuwia są sandały lub czółenka na platformie.

Kozaki za kolanko

Wysokie kozaki mogą być substytutem pończoch, jednak w kwestii ubioru takich kozaków należy być  otwartym. Tego rodzaju buty są odważnym krokiem, dlatego warto rozważyć ich ubiór w późniejszym czasie.

Szklanki na platformie

Buty na szklanej platformie są nowością. Przezroczysta i wysoka platforma powoduje, że nogi w takim obuwiu erotycznym prezentują się doskonale. Warto wcześniej poćwiczyć chodzenie, tak aby wyglądać naturalnie oraz zmysłowo.