Co ubrać, aby podniecić faceta?

Jak podniecić faceta? Co podnieca facetów w dzisiejszych czasach? Co ubrać, aby zwrócić uwagę faceta? Męskie podniecenie jest nieodzownie związane z ubiorem kobiet, jeśli chcesz podniecić partnera ubraniem skorzystaj z poniższych porad.

Co założyć, aby go podniecić?

Nie oszukujmy się faceci to wzrokowcy uwielbiają patrzeć na ciało kobiety. Do podniecenia potrzebują dodatkowych elementów ubioru, które powodują podkręcenie atmosfery. Na samym wstępie pamiętaj o makijażu. Nie zapominaj o tym, jeśli chcesz zwrócić na siebie uwagę faceta. Podkreślone rzęsy i oczy z odpowiednim makijażem robią naprawdę dobrą robotę.

Postaw na wysokie szpilki. Zapomnij o espadrylach, mokasynach czy innego rodzaju niskich butach. Wybierz odpowiedni model obuwia, który zadziałała na mężczyzn. Faceci uwielbiają obcasy i częściej zwracają uwagę na kobiety w tego rodzaju butach. Jeśli chcesz podniecić swojego partnera załóż je do łóżka. Faceci uwielbiają łapać za obcasy podczas seksu, w momencie gdy jesteś na górze.

Obroże i chokery to kolejny element, który może zdecydowanie podniecić faceta i zmotywować do igraszek w łóżku. Obroża jest kojarzona z psem, dlatego jest to świetna metoda podniecania facetów. Mężczyzna odczuwa większą władzę, wyższość nad kobietą, jest bardziej nakręcony i podniecony. Ciekawym rozwiązaniem są chokery z napisami typu „bitch” czy też „whore”. Obroże lub chokery z napisami są cały czas na tobie widoczne, dlatego jest to dodatkowy bodziec, który bardzo go podnieca.

Wybierz pończochy, która są niebywałym wabikiem dla znudzonego mężczyzny. Koronkowe pończochy sięgające połowy uda lub tyłka rozpalają wyobraźnię i podniecają każdego amatora spełnienia w łóżku. Skorzystaj z pasów do pończoch, które są kolejnym elementem działającym na wyobraźnie napalonego faceta.

Podkreśl figurę seksownym gorsetem

Gorset to jeden z najlepszych wabików, żeby podniecić swojego faceta. Gorset uwydatnia biust, wąską talię i seksowną pupę. Talia w gorsecie wydaje się węższa i smuklejsza w oczach mężczyzn. Jeśli chcesz podniecić faceta postaw na klasyczne gorsety modelujące. Sznurek modelujący sylwetkę powinien być bardzo mocny, nierozciągliwy i nie może być śliski. Sugerowany czas noszenia gorsetu wynosi od 2 do 4 godzin dziennie.

Zadbaj o swoje paznokcie

Nie zdajesz sobie sprawy, jak wielu mężczyzn zwraca uwagę na Twoje dłonie. Dobrym sposób, aby podniecić partnera to pomalowanie paznokci. Wybierz jaskrawy i ciekawy kolor, pomaluj paznokcie dłoni i stóp. Żeby facet zauważył jak zadbałaś o swoje paznokcie u stóp ubierz sandały lub szpilki. Sandały na obcasie są najlepszym rodzajem obuwia, aby podniecić każdego faceta.

Niezależnie od tego sposobu jakiego użyjesz facet na pewno to doceni. Seksowne buty, pomalowane paznokcie czy czarna obroża na szyi to elementy, które niebywale rozpalają wyobraźnię dzisiejszych mężczyzn. Jeśli chcesz poznać rodzaje butów, które możesz założyć do łóżka wejdź na nasz artykuł.

Dodaj komentarz