Czy jesteś zdradzany rogacz

Kim jest rogacz? Czy jesteś zdradzany?

Pospolicie zdradzany mąż. Rogacz, to zazdrosny mężczyzna ponieważ stracił wyłączność na kobietę. Utarte stwierdzenie „przyprawić komuś rogi”, „rogacz”, powzięte jest z porównania z rogami wołu. Wobec jednomyślności etymologów z różnych krajów nazwa „wół” oznacza głupca, a „rogacz”, jest omówieniem słowa „wołu”, czyli człowieka głupiego.

Jakie są sygnały, że kobieta Cię zdradza?

Jest dobrze, a potem źle. W związkach z dłuższym stażem zdarza się, że po początkowym romantyzmie dochodzi do odwilży. Wówczas jedna ze stron może zdecydować się na skok w bok. Jakie znaki kobieta wysyłka przygotowując się do zdrady?

Istnieje kilka sygnałów, które mogą świadczyć o planowaniu niewierności. Jeśli zwrócisz uwagę na występowaniu minimum trzech, możesz zacząć zastanawiać się nad prawdziwością swoich podejrzeń.

Pierwszym negatywnym aspektem jest zbyt duże wolnej przestrzeni dla Ciebie. Jeśli dotychczas twoja wybranka nie pozwalała na wyjścia ze znajomymi a teraz wręcz wypycha za drzwi, niestety to nie jest normalne i musisz uważać bo staniesz się rogaczem. Jeżeli jesteś z dziewczyną, która od zawsze dawała Ci dużą swobodę dając możliwość spotkań ze znajomymi, wówczas nie masz powodu do zmartwień – widać taka jest.

Niepokoić powinny zmiany w zachowaniu kobiety. Gdy zasadnicza kobieta nagle staje się liberalna – to powód, by zwrócić uwagę na możliwość popełnienia kontrolowanej zdrady.

Sygnały o niewierności partnerki

Zmiana jest tu kluczowa. Obserwuj i oceniaj jak zmienia się nastawienie wobec Ciebie i czasu, który spędzacie wspólnie.  

Kolejnym niepokojącym sygnałem jest odczucie, że w Waszym związku są trzy osoby. Ty, ona i np. Roman, które często pojawia się w rozmowach. Nie daj się zwariować, przecież nie można rozmawiać tylko o sobie. Jednak kiedy każda rozmowa od dyskusji o rodzinie, po opowiadania erotyczne, schodzi na innego mężczyznę możliwe, że coś jest na rzeczy.

Nie zauważyłeś większej liczby kłótni, zgrzytów? Zwróciłeś uwagę, że twoja partnera stała się mniej tolerancyjna i coraz bardziej denerwuje ją Twoje zachowanie?

Myślisz nad tym, dlaczego tak bardzo się zmienia? A może to wina innego mężczyzny?

Kobiety są różne, jednym powiedzenie wprost przychodzi bez trudu, inne szukają innych sposobów poinformowania o takim zamiarze. Dlatego, w przypadku kobiet mniej przebojowych, kłótnie mogą stać się sposobem niszczenia niechcianego związku. Pragną pozostać fair wobec faceta jednak są słabe, aby wyznać całą prawdę. Takie kobiety, inicjują kolejne konflikty, aż związek rozpadnie się samoistnie, a ona będzie miała możliwość wymiany partnera na nowego.

Najgorsze jest, gdy zmienia się z otwartej kobiety, w małomówną osobę, która znika bez żadnego wyjaśnienia.

Co zrobić, aby nie zostać rogaczem?

Najgorsze co możesz poczynić, to zaakceptować dziwne wyjaśnienia. Brak aktywności seksualnej, a także spadek zainteresowania czułością, to podstawowy efekt bycia rogaczem – jednak nie w każdym przypadku.

Kobieta może przeżywać trudne chwile, co ma odzwierciedlenie w spadku aktywności seksualnej. Dopytaj, jak jej pracy lub czy jej stan psychiczny jest w dobrym stanie. Może zabierz ją nad morze? Choć, istnieje możliwość, że wyszalała się z kimś innym.

Najbezpieczniejszym wyjściem jest przestudiowanie kobiety. Im więcej dziwnych zachowań zauważysz, tym większe prawdopodobieństwo, że jesteś lub stajesz się rogaczem.