Czym jest fetysz kontrolowanej zdrady?

Coraz częściej słyszy się o fetyszu cuck-old, czyli fetysz zdrady kontrolowanej. Fetysz tego rodzaju polega na pozwoleniu na zdradę – jeden z partnerów ma swobodę seksualną, a drugiego satysfakcjonuje fakt jego niewierności. Fetysz ten staje się niezwykle popularny i powinien być akceptowalny przez obu małżonków. Mieszane uczucia wokół tego tematu nie dziwią, czasami nawet fetysz majtek wydaje się mniej kontrowersyjny.

Dla zdecydowanej większości zdrada jest sprzeczna z zasadami jakie wyznają. W przypadku tego fetyszu zdrada jest bodźcem dla dwóch osób, co dodatkowo zaskakuje. Warto jednak poznać czym jest i na czym właściwie polega.

Czym jest fetysz Cuck-old?

Zdrada kontrolowana to fetysz małżeństw, towarzyszący parom, których relacja opiera się na BDSM. Ankieta przeprowadzona w USA, potwierdziła, że nawet co 5 para funkcjonuje w konfiguracji kontrolowanej zdrady. Mimo szoku jaki wywołuje ten rodzaj fetyszu coraz więcej osób interesuje się tym rodzajem urozmaicenia nudy w łóżku.

Na czym polega zdrada kontrolowana?

Zdrada kontrolowana oznacza, że mąż (tzw. rogacz) przekonuje swoją żonę do uprawiania seksu z innym mężczyzną. Mężczyzna czerpię przyjemność wówczas,  gdy jego partnerka uprawia seks z innym facetem. Zdradzany mąż myśli o tym że, jest posiadaczem własnej żony stąd wzmacnia to jego własne ego. Psychologia traktuje to jako odmianę masochizmu, przy czym rogacz czerpie przyjemność z bycia poniżanym. Fetysz zdrady jest źródłem lęku przed niewiernością i porażką w rywalizacji mężczyzny o prokreację i uczucia kobiety. Co najciekawsze, nie zawsze ma negatywny wpływ na związek. Świadoma decyzja obu stron może potęgować czerpanie satysfakcji z takiego rodzaju fetyszu.

Czy warto spróbować Cuck-old?

Fetysz zdrady jest bardzo kontrowersyjny i może wymknąć się spod naszej kontroli. Większość par twierdzi, że taka kontrolowana zdrada polepszyła ich jakość związku, jednak zdarzają się sytuacje w których zazdrość doprowadza do rozpadu relacji. Jak w przypadku każdego niestandardowego fetyszu najważniejsza jest rozmowa miedzy partnerami oraz zwrócenie uwagi na nieprzekraczanie granic nieakceptowalnych dla drugiej osoby. Przy zdradzie kontrolowanej trzeba być gotowym na rezygnację, gdy uznamy, że sprawy zaszły za daleko.

Dodaj komentarz