Czym jest fetysz findom?

Findom (financial domination) to fetysz, w którym mężczyzna przelewa pieniądze na konto kobiety. Zasady takiego układu między dwie osobami są różne. Kobieta w takim specyficznym związku to domina.

Strona będąca zdominowana czerpie seksualną satysfakcję wówczas gdy jej środki do życia zostają przejęte przez inną osobę, która będzie nimi zarządzać. Tego rodzaju relacja może być różna, od jednokrotnego przelewu, do regularnego finansowania drugiej osoby. W skrajnych przypadkach dochodzi do tego, że mężczyzna przekazuje dostęp do swojego konta bankowego z którego domina może dowolnie korzystać. W zamian za pieniądze zazwyczaj nie ma fizycznego kontaktu między dwiema stronami. W zamian za korzyści finansowe mężczyźni otrzymują używane majtki lub inne gadżety seksualne.

Dlaczego findom jest pociągający?

Piękne kobiety, ekskluzywne samochody, diamenty to z tym często łączymy fetysz związany z pieniędzmi. Jednak findom w swojej genezie ma na celu oddanie władzy nad ważnym aspektem swojego życia w tym wypadku finansowego. Jeden z anonimowych mężczyzn przyznaje, że największe podniecenie wywołuje w nim moment negocjacji przelewu z kobietą, jednak niedługo potem zderza się z rzeczywistością. Tego typu fetysz jest dla niego formą odreagowania w świecie skupionym na materializmie, gdzie wartość człowieka zależy od jego finansów.

Mężczyźni zainteresowani findom maja zazwyczaj poniżej 35 lat, jednak zdarzają się też starsi. Fetysz ten grozi poważnymi konsekwencjami. Zdarzają się sytuacje, w których tego typu zachowania doprowadzają mężczyzn do bankructwa. Dlatego należy pamiętać o rozwadze oraz stawianiu sobie barier w wydatkowaniu pieniędzy. Swoją drogą każde nietypowe hobby lub upodobanie trochę kosztuje.

Dodaj komentarz