Fetysz stóp i zawodniczka MMA

Fetysz stóp i zawodniczka MMA

Rosyjska zawodniczka MMA Anastasia Jankowa za pomocą mediów społecznościowych otrzymuje mnóstwo nieprzyzwoitych wiadomości. Fani za pomocą portali społecznościowych składają jej niemoralne propozycje. Ze względu na ten fakt 29-letnia rosyjska zawodniczka MMA opowiedziała o oryginalnych wiadomościach otrzymanych od internautów.

„Ostatnio otrzymałam wiadomość w której facet zaproponował mi, że stanie się moim seksualnym niewolnikiem. W rezultacie dzięki sprośnym wiadomościom dowiedziałam się, czym jest fetysz stóp. Niektórzy ludzie naprawdę lubią wąchać kobiece buty” – wyznała zawodniczka MMA.

Mieszkająca w Moskwie Anastasia karierę rozpoczęła kilka lat temu, jednak do tej pory zawalczyła w zawodowym MMA zaledwie sześć razy. Jej konto na Instagramie obserwuje niemal 200 tysięcy internautów. Popularna dziewczyna była zawodniczką federacji Bellator w której zawalczyła cztery razy.

Anastasia Jankowa od ponad dwóch lat nie zawalczyła w klatce a jednak obecnie realizuje się w roli modelki. Zawodniczka przyznała, że otrzymuje wiele sprośnych propozycji m.in. prośby o zdjęcia typu: fetysz stóp czy fetysz majtek.