Fetysz stóp

Fetysz stóp. Co to jest?

Fetysz stóp lub podofilia – to zainteresowanie seksualne stóp. Jest najbardziej popularną formą fetyszu seksualnego. Fetysz stóp został określony jako wyraźne zainteresowanie seksualne stopami. Dla fetyszysty stóp znaczenie ma kształt, rozmiar stopy, palce, biżuteria, stan ubioru (boso, klapki, wysokie buty), skarpetki, zapach stóp lub możliwość lizania lub gryzienia.

Rozszerzeniem fetyszu jest podniecenie na widok butów lub skarpetek. Zapach jest głównym motywatorem w fetyszyzmie stóp. Badania z 1994 roku udowodniły, że 45% osób pobudza zapach stóp lub skarpetek. Fetyszyzm stóp jest bardzo częstym motywem w filmach – przykładem są filmy Quentina Tarantino. Mężczyźni uwielbiają kobiece stopy. A co niektórzy wręcz szaleją i uważają je za najbardziej seksualną część ciała kobiety. Wielu mężczyznom nie wystarczy oglądanie kobiecych stóp – chcą je dotykać, wąchać lub masować.

Footjob

Rodzaj zachowania seksualnego polegającego na wprowadzeniu penisa pomiędzy złączone stopy partnerki. Kobieta obejmując penisa mężczyzny stopami lub palcami i wykonując ruchy doprowadza go do orgazmu. W footjob stosowany jest środek poślizgowy, który ułatwia stymulacje polegająca na masowaniu członka. W zdecydowanej większości przypadków faceci preferują kobiety z małymi i zadbanymi stopami. Stosunek tego rodzaju wybierany jest przez osoby, których fetyszem są stopy partnerki lub przez kobiety posiadające dużo stref erogennych w stopach.

Fetysz stóp w intrenecie

Prawdziwym kompendium zdjęć kobiet bez butów jest witryna wikiFeet.com. Na stronie można znaleźć setki tysięcy fotografii stóp zwykłych kobiet i celebrytek. Aż 70% użytkowników wikiFeet.com zadeklarowało się, jako miłośnicy malowanych paznokci. Drugim portalem zachęcającym do fetyszu stóp jest strona TheFeetHunter.com. Strona skupia się na stopach w różnych aspektach od instagramowych kont po znane osoby. Jednym z najnowszych artykułów, który pojawił się na portalu jest 20 najlepszych stóp na Instagramie.

Wpisując w wyszukiwarce „fetysz stóp”, skierowani zostaniemy do wielu stron porno lub stron opisujących tego fetysz jako problem. Istnieją fora poświęcone fetyszowi stóp, jednym z nich jest forum Themousepad. W Polsce zwolenniczką i promotorką fetyszu nóg jest SexMasterka, która na jednym z filmów wyjaśnia czym jest.

Powróćmy do instagramu, skąd tak duża liczba użytkowników interesuje się stopami na jednym z popularnych profili? Instagramowy rynek zbudowany jest na trzech filarach. Pierwszy to robiący zdjęcia, drudzy to kupujący zdjęcia, trzeci łącznicy. Kupujący mężczyźni to główni winowajcy popularności fetyszu. Są to najczęściej faceci w średnim wieku, na co dzień zwykli normalni ludzie, prowadzący normalne konta na portalu. Drugą grupą są sprzedające, którą tworzą kobiety sprzedające zdjęcia swoich stóp. Kobiety korzystają z kont prywatnych lub publicznych. Prywatne konta dziewczyny udostępniają zainteresowanym za odpowiednią opłatą. Publiczne profile są bardzo popularne, niektóre z dziewczyn posiadają kilkaset tysięcy obserwatorów.

Polskie strony poświęcone fetyszowi stóp

Jeśli myśleliście, że w Polsce brakuje profili poświęconym fetyszowi stóp to jesteście w błędzie. Na polskim Instagramie znajdziecie profile takie jak np. pieknestopy_polek lub fetyszek_polska_. Każdy profili śledzi kilkaset osób.

Co możemy robić ze stopami?

List możliwość, które możemy zrobić jest bardzo długa. Ograniczać może nas tylko nasza wyobraźnia. Zacznijmy od oglądania ich – na ulicy, w pracy, w klubie. Zapewne niejednokrotnie zauważyłeś kobietę idącą w krótkiej spódniczce i wysokich sandałach. Jej piękne stopy ubrane w seksownych wysokich butach na zapięciach wokół kostki. Czyż nie ma piękniejszego widoku? Fetysz stóp, oprócz oglądania, polega na innych czynnościach takich jak: dotyk, zapach, masowanie, lizanie. Wszystkie te elementy mogą pociągać prawdziwego fana kobiecych stóp. Jeśli chcemy pobawić się stopami partnerki możemy użyć czekolady.

Wysokie sandały w fetyszyzmie stóp

Sandały na szpilce to najlepszy wynalazek ostatnich kilkudziesięciu lat. To właśnie wysokie sandały są główną przyczyną pojawiania się fetyszu stóp. Większość mężczyzn tak bardzo uwielbia kobiety chodzące w sandałach, że lato mogłoby trwać cały rok. Dlaczego sandały na szpilce tak bardzo podniecają mężczyzn? Sandały na szpilce są minimalistyczne i składają się z dwóch pasków. Pierwszy trzyma palce, a drugi oplata kostkę kobiety. Tego typu buty odkrywają zdecydowanie najwięcej stopy. Kolejnym dodatkowym atutem sandałów jest zapięcie oplatające kostkę. To właśnie one jest oznaką zniewolenia maleńkiej i pięknej stópki. Pasek na kostce podświadomie traktujemy jak odpowiednik obroży na szyi. Oznacza on przywiązanie i sprawia poczucie, że stopy nie wyrwą się z butów i zostaną aż do momentu uwolnienia. Fetysz stóp i wysokie sandały na szpilce to połączenie doskonałe.