Gdzie schować używane majtki przed żoną?

Każdy z Nas lubi mieć jakiś sekret ale oczywiście nie chcemy, żeby ktoś go odkrył. Jeśli jesteś fanem używanych majtek i nie chcesz, aby ktokolwiek je znalazł skorzystaj z porad zawartym w poniższym tekście. Samy tytuł może mylnie wskazywać, że chodzi o ukrywanie używanej bielizny wyłącznie przed żona, nic bardziej mylnego. Możesz przecież chcieć schować je przed siostrą, dziewczyną lub narzeczoną.

Po co chować używane majtki przed kimś?

Powodów może być wiele, jednak głównym jest posiadanie używanej bielizny innych kobiet. Mężczyźni chcą, aby partnerka lub żona założyła seksowną bieliznę jednak nie każda się na to zgadza. Facet pragnąc urozmaicenia i zaspokojenia fetyszu poszukuje alternatywy w postaci zakupu używanych majtek innej kobiety. Związane jest to z silną potrzebą poczucia zapachu innej kobiet i posiadania seksownej bielizny na wyłączność. Zdarzają się także przypadki, że mężczyźni sami ubierają kobiece ubrania. Tego rodzaju fetysz nazywany jest crossdressing i polega na noszeniu odzieży i akcesoriów skojarzonych z płcią przeciwną.

Miejsca na ukrycie używanej bielizny

Wybór miejsca na ukrycie używanej bielizny nie zawsze jest prosty. Zależy w dużej mierze od miejsca w którym obecnie mieszkamy i rozkładu pomieszczeń oraz umeblowania. Dla jednych miejsce będzie idealne, a dla drugiego faceta będzie kompletnie nieudane. Łatwiej jest przecież ukryć używane rajstopy w dużym domu niż w małym mieszkaniu. Wybór miejsca zależy także od liczby osób z którymi mieszkasz. Poniższy opis możliwych kryjówek pozwoli Ci na zorientowanie się które będzie najlepsze i najbezpieczniejsze.

Kartony, pudełka

Używane majtki

Jednym z pierwszych miejsc jakie nachodzi każdego przeciętnego mężczyznę jest schowanie majteczek w pudełkach. Duża zaletą jest to, że mogą być duże lub małe, więc można umieścić w nich różnej wielkości bieliznę. Do kartonów zaglądamy zazwyczaj tylko, gdy czegoś szukamy więc szansa na znalezienie majtek jest dosyć niskie. Jeżeli wiesz, że przez długi czas nikt do pudełka nie zajrzy to może być jedną z lepszych miejsc w niedużym mieszkaniu w bloku. Po odnalezieniu odpowiedniego pudełka i włożeniu majtek, przykryj je innym przedmiotem lub folią. Fajnym pomysłem może być wykorzystaniu kartonu po telewizorze lub innym dużym sprzęcie, najczęściej nikt do nich nie zagląda i są bardzo pojemne. Nieprzemyślane ukrycie bielizny w kartonie po rzeczach Twojej partnerki może być złym pomysłem. Kobieta może potrzebować zareklamować daną rzecz a wówczas odnajdzie używaną bieliznę, którą ukryłeś.

Garaż lub piwnica

Jest to doskonałe rozwiązanie, ponieważ zazwyczaj faceci przebywają większość czasu w tych pomieszczeniach. Kobiety pojawiają się tam bardzo rzadko i zazwyczaj proszą swojego faceta o przyniesienie tego czego potrzebują w danej chwili. Jeśli jesteś majsterkowiczem to ukrycie używanych majtek w garażu jest jak najbardziej przemyślanym miejscem. W garażu znajduje się mnóstwo skrzynek, pudeł, staroci to multum potencjalnych miejsc do ukrycia różnorakich przedmiotów. Duża skrzynka narzędziowa może posłużyć do schowania seksownych szpilek o których marzysz. Z kolei piwnica to może być jeszcze lepsze miejsce do ukrycia znoszonych majtek, najczęściej jest zagracona więc trudno w niej cokolwiek znaleźć.

Własny pokój lub gabinet

Masz własny pokój lub gabinet do którego prawie nikt nie zagląda? W gabinecie możesz mieć mnóstwo szafek i szuflad, gdzie przechowujesz dokumenty i różne pudła. W tego rodzaju pomieszczenia trzyma się wiele rzeczy np. paczki, przesyłki. Możesz posłużyć się sejfem lub szafką z zamkiem, wówczas na pewno nikt nie odnajdzie znoszonej bielizny. W tego typu rozwiązaniu musisz wziąć pod uwagę kto i w jakim stopniu ma dostęp do wybranego pomieszczenia. Jeśli wykażesz się inwencją twórczą znalezienie bielizny może okazać się prawie niemożliwe.

Podsumowanie

W najbardziej komfortowej sytuacji są Ci, którzy mają własne mieszkanie lub pomieszczenia do którego dostęp tylko oni. Pośrednim rozwiązaniem może być chowanie bielizny w samochodzie pod warunkiem, że mamy pomysł gdzie ją schować. Powinniśmy dobrze poszukać miejsca i wykazać się kreatywnością.

1 komentarz do wpisu “Gdzie schować używane majtki przed żoną?”

  1. Co w tym jest złego że facet wącha kobiece noszone majteczki, rajstopki czy też skarpetki ?? Również co jest złego np. w tym że facet masując kobiecie/ dziewczynie stópki po czasie zaczyna je delikatnie wąchać i lizać przecież nic złego nie robi nie krzywdzi jej a wręcz przeciwnie otwiera przed nią coś nowego sprawiającego jej przyjemność podniecenie robię to od kilku dobrych lat a mam 34 lata moje koleżanki które chciały tego spróbować były zachwycone gdy nagle zacząłem wąchać i wylizywać ich stópki czy też obecna narzeczona której codziennie od razu gdy przychodzi z pracy mówię żeby wygodnie położyła się na kanapie wyciągnęła nóżki ja zdejmuje jej szpileczki i delikatnie masuje jej stópki po chwili zaczynam dokładnie je wąchać i wylizywać przez rajstopki jest w siódmym niebie gdy to robię także dziewczyny/ kobiety najpierw spróbujcie zobaczcie i dajcie się ponieść trochę fantazji podczas gdy facet zaczyna masować wąchać i lizać wasze cudowne stópki 😘❤

    Odpowiedz

Dodaj komentarz