Jak rozmawiać z partnerką o fantazjach seksualnych?

Kobiety wybierają wygodne ubrania z uwagi na tryb życia. W ciągu całego dnia kobiety są zabiegane, spieszą się i muszą pamiętać o wielu innych rzeczach. Taka natura kobiety powoduje, że kobiety ubierają zwykłe spodnie i adidasy, aby czuć się wygodniej i swobodniej. Aby przekonać swoją partnerkę do bardziej ładnego i seksownego ubioru nie możesz jej krytykować. Ciągle mówienie kobiecie, że chodzi w nieodpowiednim ubiorze spowoduje odwrotny skutek. Kobieta na złość będzie dalej chodziła w tych samych ubraniach. W tym artykule przedstawimy kilka przydatnych porad, aby przekonać partnerkę do Twoich fantazji seksualnych.

Wspólne wyjście na zakupy

Jednym z prostszych sposobów do przekonania partnera do zakupu nowych ubrań jest wspólne wyjście na zakupy. Większość facetów nienawidzi chodzenia po galeriach handlowych ze swoimi kobietami, jednak może warto się tym razem przemóc. Skoro chcesz, aby Twoja kobieta ładniej się ubierała to powinieneś zdecydować się na pójście na zakupy chociaż raz w miesiącu. Jeżeli wspólne zakupy nie są możliwe, to możesz spróbujesz wspólnych zakupów przez Internet. Porozmawiaj ze swoją partnerką jakie chciałaby dostać, jednak możesz również wspomnieć co mogłaby kupić, aby wyglądać seksownie.

Zwykła rozmowa

Dobrym pomysłem może okazać się rozmowa, ponieważ to w ten sposób powinniśmy budować relację dwóch osób. Nie bądź nachalny, nie wymuszaj określonych zachowań. Wystarczy, że powiesz otwarcie o tym jak fajnie było ją zobaczyć w fajnym i dopasowanym ubraniu. Najważniejsze jest to, aby nie narzucać kobiecie swoich przekonań ponieważ wówczas skutek może być całkiem odwrotny. Powinniście rozmawiać z partnerką o swoich fantazjach w sposób wyważony i normalny.

Jak przekonać kobietę do założenia seksownych szpilek?

Szpilki są niezwykle seksowne i mogą stać się uzależnieniem. Część kobiet nie chcę założyć szpilek w żadnym wypadku. Na samym początku w sposób nienachalny powinieneś doceniać, gdy partnerka założy jakiekolwiek buty na wyższym obcasie. Noszenie szpilek na wysokim obcasie wymaga praktyki oraz pewności, ponieważ kobieta nie chciałaby się ośmieszyć brakiem umiejętności chodzenia w wysokich szpilkach. Warto zachęcić kobietę komplementami mówiąc, że jej nogi w wysokich butach są ładniejsze i wyglądają na dłuższe. Taki rodzaj rozmowy i komplementowania jest zazwyczaj dużo lepszy niż proste mówienie o tym czego ty oczekujesz.

Zastanawiasz się jakie buty Twoja partnerka może założyć do łóżka? Przeczytaj tutaj.

Jak przekonać partnerkę do noszenia rajstop lub pończoch?

W przypadku rajstop przekonanie kobiety nie powinno być trudne. Większość kobiet korzysta z tego typu bielizny i nie krępuje się, aby je nosić na co dzień. Gorzej może być w przypadku przekonania partnerki do noszenia pończoch. Powinieneś w dość naturalny sposób zaproponować, aby tym razem kobieta założyła pończochy zamiast rajstop. Dobrym argumentem może być wyjście na miasto, do restauracji lub do kina. A co jeśli moja kobieta nie ma pończoch w swojej szafie? W tym wypadku najlepiej będzie zrobić jej prezent w postaci zakupu tego rodzaju bielizny. Musisz jednak wiedzieć jaki typ pończoch chcesz kupić w jakim rozmiarze. W ten sposób sam przekonasz się czy partnerka ubierze prezent, który otrzymała od Ciebie czy schowa go do swojej szafy.

Seksowne sukienki

Tak jak w przypadku powyższych porad uwzględnij upodobania partnerki. Staraj się zasugerować jej, że powinna odświeżyć swoją garderobę. Zrób to w taki sposób, aby nie urazić uczuć kobiety. Dobrym rozwiązaniem jest pokazanie kobiecie np. na wystawie sklepowej jaki krój sukienki jest według Ciebie ładny i pasowałby do niej. Możesz wspomnieć, że fajnie byłoby zobaczyć jak wygląda w danym modelu sukienki. W opcji bardziej zaawansowanej możesz użyć argumentów w postaci, że kolor sukienki pasuje do jej szminki lub włosów. Zwróć uwagę na to jakie kolory lubi nosić, możesz podpatrzeć co najczęściej ubiera.

Seksowna bielizna w łóżku

Rodzajów bielizny do łóżka jest bardzo wiele. Zaczynając od gorsetów, pasów do pończoch, kończąc na seksownych stringach. Najlepszym pomysłem, aby Twoja partnerka chciała założyć tego typu rzeczy jest kupienie takiego stroju na prezent. Kobiety uwielbiają dostawać prezenty, dlatego na pewno ucieszy się z tego rodzaju bielizny. Możesz co jakiś czas porozmawiać o swoich fantazjach i zapytać co sądzi na danym temat i czego chciałby spróbować w niedalekiej przyszłości.

Podsumowanie

Ważne jest obustronne zrozumienie w Waszym związku. Rozmawiaj regularnie z partnerką o fantazjach seksualnych. Jeżeli jesteście razem i chcecie, aby sfera łóżkowa była dobrym fundamentem związku musicie być otwarci i wyrozumiali wobec siebie oraz swoich fetyszy.