Jakie fetysze mają Polskie kobiety

Jakie fetysze mają Polskie kobiety?

Pragnienia kobiet są zazwyczaj dla mężczyzn zagadką. Mimo funkcjonowania w świecie wielu portali społecznościowych pragnienia seksualne kobiet nadal są tematem tabu.

Najczęściej słysząc słowo fetysz ludzie widzą obraz fanów BDSM lub używanych majtek. Fetysze seksualne są elementami koniecznymi do tego, aby osoba była spełniona seksualnie. Rodzajów fetyszy jest mnóstwo. Od tak prostych jak klapsy, po takie jak scat – fetysz polegający na kontakcie z kałem.

O czym najczęściej opowiadają Polski na łamach wielu for dyskusyjnych? Jakie są fetysze Polek? Poniżej znajdziecie przykłady najbardziej popularnych fetyszy wśród płci pięknej.

Różne rodzaje zainteresowania BDSM

63% kobiet uznało za swój fetysz BDSM („dominacja” i „uległość”) – od przebierania, aż po ostrzejsze zabawy. Według ekspertów powodem zainteresowania BDSM jest prawdopodobnie zainteresowanie pornografią i popularyzacja scen seksu w filmowych produkcjach (np. 50 twarzy Grey’a, 365 dni). Najczęściej wskazywane w kategorii BDSM była dominacja i uległość. Ponad 32% kobiet za swój fetysz podaje zdominowanie przez faceta, a 12% uznało, że podnieca seks, w którym to one dominują nad mężczyzną.

Seks w trójkącie

Wielu z was przeglądając profile na serwisach randkowych zauważyło pary, które szukają trzeciej osoby do tzw. trójkąta seksualnego. Jak widać, wiele kobiet szuka podkręcenia atmosfery w łóżku poprzez seks z więcej niż jedną osobą. 36% internautek podkreśliło, że marzy o seksie w trójkącie lub seksie grupowym. 26% systematycznie uprawia seks z więcej niż pojedynczą osobą.

Fetysz zdrady

Zdrada jest uznawana przez niektóre kobiety za fetysz. 33% dziewczyn przyznało się, że zdradziło swojego partnera, a 13% szuka kochana do seksu. Z jakiego powodu zdrada partnera podnieca? Najczęściej powodem jest dreszczyk emocji podczas takich erotycznych spotkań. Zwierzęce podniecenie i brak trzeźwiej oceny sytuacji to przepis na emocje, których w stabilnych związkach brakuje. Dodatkowym aspektem takiej relacji jest fakt bycia pożądaną przez kilku mężczyzn, co podnosi samocenę kobiety.

Zabawki erotyczne

Czy korzystanie z akcesoriów erotycznych można uznać za fetysz? Ponad 65% kobiet używa wibratorów i innych gadżetów podczas masturbacji oraz podczas seksu z partnerem. Według ekspertów używanie zabawek erotycznych może wpłynąć na polepszenie seksu z partnerem i spowodować, że stosunek jest bardziej intymny. Dobrym urozmaiceniem seksu są również seksowne majtki lub rajstopy. Różne gadżety erotyczne mogą pomóc w wspólnym osiąganiu orgazmów.

Seks w miejscach publicznych

Ekshibicjonizm to kolejny popularny fetysz wśród kobiet. 41% internautek przyznało, że uprawiały seks w miejscu publicznym i bardzo lubią ten rodzaj seksualnego urozmaicenia. Kobiety stwierdziły, że podnieca je to, że są podglądane i pożądane przez widzów takiego spektaklu. Przeciwieństwem seksu w miejscach publicznych jest oglądactwo, które polega na skłonności do oglądania innych ludzi podczas aktów seksualnych.

Wachlarz fetyszy Polek jest szeroki. Istnieją takie fetysze, które są dla wielu niezrozumiałe. Spełnianie fetyszy jest jedną z najlepszych rzeczy, jakie zrobisz w trosce o własne zdrowie seksualne. Do momentu kiedy twoje fantazje są bezpieczne to nie ma w tym nic złego. Fetysze seksualne to dobra zabawa!