Kto sprzedaje i kupuje używane majtki

Kto sprzedaje i kupuje używane majtki?

Roman zamieścił ogłoszenie ponad tydzień temu. Chce kupić używaną damską bieliznę. Majtki, biustonosze, wszystko co kojarzy mu się z jego fetyszem. Wymagania – kobiety powinny być w wieku od 18 do 40 roku życia. Ustalenie szczegółów na priv. Na serwisach ogłoszeniowych w Polsce każdego dnia pojawia się kilka takich ofert.

Roman już na początku mówi, że jest fetyszystą używanych majtek. Dostawy bielizny poszukuje w Warszawie. Anonimowość gwarantowana. Ceny jakie proponuje to od 50 zł wzwyż. Noszoną bieliznę można przekazać mu wyłącznie osobiście.

Nie trzeba długo szukać, by znaleźć ogłoszenia od kobiet. Znajdujemy ogłoszenie Roksany – pracującej w dużej korporacji w Krakowie. Jak sama mówi, korporacja wymaga od niej dress codu. Pod biurowym ubraniem nosi jednak seksowną bieliznę, którą chętnie odsprzeda. W ogłoszeniu zachęca, aby sprawdzić jak pachnie najseksowniejsza dziewczyna w biurze. Ma 26 lat, 165 cm wzrostu i waży 51 kg. „Mogę sprzedać majtki i rajstopy, również biustonosze” – pisze kobieta. Jaka cena? Minimum 50 zł za majtki.

Fetysz biznes

W kategorii sprzedaży swojej prywatnościjesteśmy mistrzami. Pokazujemy całemu światu zdjęcia na portalach, a przy okazji relacjonujemy osobiste przeżycia na forach. W handlu swoją intymnością można posunąć się o krok dalej i sprzedawać używane majtki. Chętnych w dzisiejszych czasach nie brakuje.

Monika ma 22 lata i studiuje w Toruniu. Na swojej używanej bieliźnie zarabia od ponad roku. Biznes jest spory, a dziewczyna wyznaje, że ledwie nadąża realizować zamówienia.

Jak mówi nie chwali się tym przed znajomymi. Przyznaje jednak, że pieniądze pozwalają jej na wygodne życie. Mężczyźni kupujący używane majtki chcą być anonimowi, dlatego przesyłka musi być dyskretnie opisana i wysłana paczkomatem. Facetów dopieszcza prywatnymi wiadomościami. Przy realizacji transakcji istnieje możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć w trakcie noszenia bielizny, tak aby uwiarygodnić całą ofertę. Monika potrafi sprzedać kilka sztuk bielizny w ciągu tygodnia. Zamówienia są zróżnicowane niektórych facetów interesują wyłącznie rajstopy, innych znoszone butylub skarpetki.

Od kiedy kobiety zaczęły nosić wysokie buty, od tej pory mamy fetysz butów. Bieliznę kobiety noszą od zarania dziejów, dlatego i tutaj możemy spotkać się z fetyszem używanych majtek. Nie ma się czemu w tej kwestii dziwić.