Stewardessa sprzedaje używane majtki

Seksafera w liniach lotniczych British Airways. Przedsiębiorstwo wszczęło postępowanie wobec stewardessy oferującej seks za pieniądze. Posługująca się pseudonimem AirHostess71 kobieta nakłaniała do skorzystania z usług seksualnych, rozpowszechniając w sieci swoje zdjęcia na pokładzie statku powietrznego. Jedno ze zdjęć pokazywało uniform linii lotniczych a pod nim rajstopy. Stewardessa skomentowała zdjęcie „Bez majtek w niedzielę”.

Pod spódnicą stewardessy

Według doniesień brytyjskiego „The Sun”, stewardessa proponowała pasażerom seks za pieniądze, ale sprzedawała również swoje używane majtki w Internecie. W jakiej cenie? W graniach 28 funtów.

„Ilekroć będziesz potrzebował dodatkowej rozrywki na pokładzie samolotu, wystarczy, że mi to wynagrodzisz. Doświadczysz zupełnie nowych wrażeń, które sobie tylko wymarzysz” – skomentowała jedno ze zdjęć AirHostess71. Fanpage pomysłowej kobiety zgromadził już niemal 2 000 lajków.

Nogi Stewardessy

Stewardessa wyceniła jedno spotkanie na kwotę około 50 funtów. Według informacji medialnych kobieta pracuje dla British Airways stacjonującej na londyńskim Heathrow. Usługi seksualne realizowała na terenie różnych hoteli.

Przewoźnik rozpoczął postępowanie wewnętrzne i usiłuje ustalić dane stewardessy. Kobieta niewątpliwe narusza wizerunek British Airways prostytuując się – oznajmił w rozmowie z dziennikarzem The Sun pracownik linii lotniczych.

P.S. Jednak dziewczyna nadal zamiesza zdjęcia z pokładu samolotu na swoim fanpage, który możecie sprawdzić tutaj.

Dodaj komentarz