Noszone używane majtki

Każdy z mężczyzn ma pewne upodobania. Używane majtki to jeden z najczęściej występujących fetyszy. Zamiłowanie do damskiej bielizny nazywane jest fetyszem ubrań. Jaki jest powód, że mężczyźni szukają satysfakcji seksualnej w majtkach damskich? Z dużym prawdopodobieństwem używane majtki kojarzone są z zapachem kobiety, niewinnością, przyjemnością seksualną. 

Jak sprzedawać używane majtki?

Stworzenie profilu

Używane majtki

Wybierając swoją nazwę użytkownika, nie używaj prawdziwego imienia i nazwiska. Po utworzeniu profilu musisz rozwinąć swój profil. Mężczyźni kupujący używaną bieliznę chcą wiedzieć z kim rozmawiają. Podczas tworzenia profilu podaj takie dane jak: twój wiek, zainteresowania, rzeczy sprawiające Ci przyjemność oraz dlaczego zdecydowałaś się na sprzedaż używanych majtek. W profilu możesz określić czy spełniasz życzenia specjalne lub jakie produkty oferujesz. Kolejnym krokiem jest dodanie zdjęć do profilu. Możesz masz jakiś seksowny strój lub zmysłową bieliznę? W tym miejscu, możesz pokazać się z jak najlepszej strony. Robiąc zdjęcia, pamiętaj, aby były dobrze oświetlone. Nie musisz pokazywać twarzy jednak możesz jeśli zechcesz. Bądź pomysłowa, bądź sobą i baw się przy tym dobrze!

Stworzenie pierwszej oferty

Czujesz się gotowa, aby zarobić kilkaset złotych miesięcznie? Sprzedaż używanych majtek nie jest trudna, jednak wymaga zwracania uwagi na szczegóły. Umiejętność budowania relacji z potencjalnym i obecnym klientem jest równie ważna.  Tworząc swoją pierwszą ofertę opisz ją dokładnie, dodaj cenę oraz zdjęcia produktu. Tutaj możesz stworzyć dodatkowe usługi, które zaoferujesz np. dni noszenia wraz z ich potencjalnym kosztem. Najlepiej jest wystawiać oferty z przerwami. Twoje oferty będą wówczas lepiej widoczne dla kupujących.

Wysyłka i otrzymanie środków pieniężnych

Jeśli chcesz pozostać anonimowa warto skorzystać z marketplace dla dorosłych. Fetishy w przyszłości zaoferuje całkowicie anonimową wysyłkę dla kupującego i sprzedającego. W tym momencie jeśli zamierasz sprzedawać używane majtki rozważ wysyłkę za pobraniem za pomocą paczkomatu. Ten rodzaj przesyłki umożliwi Ci szybkie dostarczenie bielizny do klienta przy całkowitej anonimowości. Pamiętaj, jeśli chcesz pozostać anonimowym sprzedawcą używanych majtek, nigdy nie podawaj kupującemu swojego nazwiska. Istnieje wiele możliwość płatności przy sprzedaży używanej bielizny. Popularnymi metodami przekazywania pieniędzy jest PayPal oraz Bitcoin.

Używane majtki i historia fetyszu

Już lata temu rozpoczęła się euforia mężczyzn pragnących posiadać damskie majteczki. W latach 90 w Tokio pojawiły się pierwsze automaty z używanymi majtkami. Automaty wyglądały podobnie do tych oferujących napoje i słodycze. Przedsięwzięcie tego typu zostało zakazane w 2004 roku. Jednak nadal w Japonii działają sklepy oferujące spełnienie tego fetyszu. Skąd pomysł na sprzedaż używanej bielizny, która dla niewtajemniczonej osoby może wydawać się bezwartościowa? W państwie kwitnącej wiśni seks z nieletnią kobietą jest zakazany. Zezwala się jednak na seks z kobietą przebraną w szkolny strój. Kobieta często ubierała pod szkolną spódniczką zużyte majtki. Tego typu bielizna mogła zostać nabyta za równowartość 20 dolarów. Używane majtki służyły facetom jako element spełnienia erotycznej fantazji. 

Używane majtki rodzaje

Ilość różnorodnych majtek damskich jest naprawdę duża. Można wymienić m.in. używane majtki typu stringi, noszone figi lub majtki typu tanga.

Figi mają wiele rodzajów. Mogą być mniej lub bardziej wycięte, gładkie lub koronkowe. Stringi majtki kojarzą się z kobiecą pokusą. Są mocne wycięte i skąpe. Stringi występują także w wersji sportowej i świetnie pasują do obcisłych kreacji. Tanga to specyficzny rodzaj majtek. Ten rodzaj majtek damskich ubierany jest pod strojami kąpielowymi. Tangi mogą być używane również na co dzień. Thongi to majtki damskie przypominające stringi. Wyróżniają się wyższym stanem i zakrywają część kobiecych pośladków. Używane majtki typu hipster zasłaniają prawie całe biodra. Zakrywają niemal całe pośladki i są bardzo komfortowe.